Kremácia zvierat

Posledné ,, zbohom ,, pre našich miláčikov, ktorí nám dlhé roky spríjemňovali – svojou oddanosťou a láskou – náš život. Kremáciou svojich miláčikov môžeme – ako jediným najdôstojnejším spôsobom -odprevadiť do zvieracieho nebíčka a zároveň si uchovať ich pamiatku nie len v našich srdciach.

Smrť domáceho miláčika býva vždy smutná. Rozlúčka je plná sĺz, ubolených sŕdc. V pamäti však zostanú vždy krásne spomienky, ktoré ste spoločne prežili so svojím najlepším štvornohým priateľom.

Život začína radostným narodením a jeho niť plynie pomaly. Niekedy musí skončiť skôr, iný končí pokojnou starobou. Rozlúčka býva vždy ťažká. Po mnohé roky patril do nášho života, trávili sme spolu chvíle plné radosti. To, čo každý prežije so svojím zvieratkom je niečo neopakovateľné a jedinečné. Často si myslíme, že sme nesmrteľní. Raz však príde chvíľa, keď musíme dať aj našim miláčikom posledné zbohom.

Smútok je veľký, veď nás opustil náš priateľ, ktorý s nami strávil roky. Otázka, ktorá sa však následne vynára znie: kam s naším priateľom? Mnoho ľudí sa tohto rozhodnutia desí, no musíte sa skutočnosti postaviť zoči-voči a postarať sa o telo svojho miláčika.